logo

Sepetiniz Boş

Sepetinize ürün eklemek için

TOPLU İSİMLİ STETOSKOP - Akça Medikal | isimli stetoskop

x

Ürün Arayın

TOPLU İSİMLİ STETOSKOP

Toplu Alım Steteskop ve Scrubs

Türkiye de 7 üniversite dışında tüm tıp fakülterine toplu isimli littmann stetoskoplarını ulaştırdık.

İsimli stetoskop u ülkemize getirip isim yazma ekibimiz ile hatasız,hızlı ve %100 hekim ve hekim adayı arkadaşların memnuniyeti hedefi ile ürünlerimizi ulaştırmaktayız.

Stetoskopların üzerine isim yazma işlemi hassas ve tecrübe gerektiren bir meseledir. Lütfen ürünlerinizi garanti vermeyen yazım şartlarında yazdırmayınız.

Gerek okumuş olduğunuz tıp fakültesinin üst dönemlerine gerek başka tıp fakültelerinde okuyan dönem arkadaşlarınızla da irtibata geçip bizler hakkında memnuniyetlerini geri dönüş olarak alabilirsiniz.

Ürünler siparişlerinizi takiben min 2- max 10 gün içerisinde tarafınıza ÜCRETSİZ KARGO ile tarafınıza ulaştırmaktayız.

Peki Nasıl Ücret Yatırıyorsunuz?

Toplu alım yapan diğer firmalar gibi paranın aranızda toplanıp toplu olarak ücreti tarafımıza gönderilmesini istememekteyiz.

NEDEN?

Tek bir arkadaşınızdan gelen ücrete göre firmalar sadece onun adına toplu olarak tek fatura kesmektedirler. Bu durumda ürününüzün fatura kısmında eksiklik oluşturmuş olmaktadır.

Bizler ise herkesin kendi adına bireysel fatura kesmekteyiz. Bundan dolayı A.Ş hesabımıza bireysel olarak ücretinizi yatırıyorsunuz. Ücretinizi yatırırken açıklama kısmına İsim-Soyisim-Üniversitenizin Adını yazmanız yeterli.

Ayrıntılı bilgi ve ürün modelleri için temsilci arkadaşlarımızla ya da direk toplu alım arkadaşlarımız ile irtibat kurabilirsiniz.

Ürün renklerine ve ürün kodları için  tıklayınız.