logo

Sepetiniz Boş

Sepetinize ürün eklemek için

Steteskop renkleri hakkında - Akça Medikal |

x

Ürün Arayın

Steteskop renkleri hakkında

Littmann Steteskop Renkleri

 

Littmann 2017 yılında da ürün çeşitliğini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda renk çeşitliliği classic 2 steteskoplarda gösterirken son 2-3 yıldır classic 3 steteskoplara geçiş yapma politikasından dolayı üretimlerini klassik 3 ler üzerinden yapmakta.

 

Şu an üretim yapılarak  piyasada olan classic 2 çeşitleri siyah (black), lacivert (navy blue ), raspberry (frambuaz) iken, geçtiğimiz sene burgundy (bordo) daha önceki seneler ise all black(simsiyah), ceil blue (buz mavisi), pink (pembe) renkleri de mevcuttu.

Klasik 3 steteskoplarında ise renk çeşitliliğini yaparak steteskop kullanıcılarına farklı alternatifler sunmaya devam etmekte. Bu yıl itibari ile üretimi olan klasik 3 littmann steteskopları ; ALL BLACK 5803 (simsiyah), BLACK AND SMOKE 5811 (simsiyah&duman çan) , PLUM 5831 ( erik renk steteskop) , LAVENDER(lavanta stetreskop) , NAVY BLUE(lacivert steteskop), PEARLY PİNK(pembe steteskop), ROSE PİNK(gül pembe steteskop), CEİL BLUE(buz mavisi steteskop), BURGUNDY(bordo steteskop), CARRABİAN BLUE (karayip mavisi steteskop)    , HUNTER GREEN (avcı yeşili steteskop), CARRABİAN BLUE & RAİNBOW (karayip mavisi gökkuşağı çan steteskop) , RASPBERRY(frambuaz steteskop), RASPBERRY & RAİNBOW (frambuaz gökkuşağı steteskop) , LEMON LİME steteskop ,DARK OLİVE (zeytin rengi steteskop ) CHOCOLATE (çikolata steteskop), ORANGE (turuncu steteskop), sarı steteskop.

GÜZEL GÜNLERDE KULLANMANIZ DİLEĞİYLE