logo

Sepetiniz Boş

Sepetinize ürün eklemek için

steteskop modelleri - stetoskop çeşitleri - Akça Medikal |

x

Ürün Arayın

steteskop modelleri – stetoskop çeşitleri

Litmann Steteskop Modelleri

Litmann steteskop modelleri ni , kurulduğu günden beri yenilikçi hareketleri ile  kalitesinden taviz vermeden üretime sunmaya devam ediyor.

Steteskop çeşitlerine her yıl yeni modeller ekleyerek;  doktor larımıza ve doktor adayı tıp fakültesi öğrencilerine , hemşirelerimize ve hemşire adaylarına ve veteriner hekimlere ulaşmayı başarıyor.

Littmann ın Kaç Çeşit Steteskobu Var ?

 

(*Tabloda gözüken ocean blue, littmann klasik 3 lerde  turquaz ürün olarak piyasaya sürüldü.)

Tabloda gözüken  24 rengin üzerine 5 farklı kombinasyonlu steteskop (bkz: ”Son Üretim Ürünler” başlık. yazının devamında) ve  aynalı çan tasarımı ile 5 farklı yeni modelleri ile klasik 3 serisindeki renk çeşitlerini 34 farklı renge çıkardı. Littmann Klasik 3 Aynalı tasarım Steteskoplar için  ”Steteskop renkler inde Aynalı Ürünler ” yazımıza bakabilirsiniz.

2018 itibari ile 6 ürünün üretimini ise durdurma haberlerini müşterilerine duyurdu. ( yazı için tıklayınız )

Aynı şekilde klasik 2 üretimi de 2016 dan sonra peyderpey piyasadan kaldırıp yerine klasik 3 steteskop modellerine ağırlık verildi. (kardioloji 3 üretimini de tamamen bitirip yerine kardioloji 4 serisini koyduğu gibi ) Steteskop modelleri ne genel çerçeve ile bakarsak  5 farklı renk ile tüm renkleri birleştirerek ürünlerini üretmekte. Bu 5 çeşit renk ; duman renk- gökkuşağı renk- simsiyah renk- metalik renk . Alttaki resim metalik renklerdeki çan örnekleri.

 

Littmann Klasik 3 Steteskop

 

Son Üretim Ürünler

Littmann son dönemde üretmiş olduğu ürünlere yeni ürünler de katmakta.  Littmann steteskop modelleri içerisinde en çok tercih edilenler arasına girmeyi başaran Simsiyah-Gökkuşağı Çan (5870) Nisan 2018 itibari ile bu ürünleri de sizlerle buluşturuyoruz.  5867-5868-5869-5870-5871 ‘dir.

 5867 navy blue & black 5868 burgundy&black 5868 carrabien blue&black 5870 black&rainbow5871 raspberry&smoke